Skip to the content

Bestyrelsen

Birte Jørgensen

Formand

Tlf. 26 72 25 56

E-mail: bifi@youseepost.dk

 

Birthe Gottlieb

Kasserer

Tlf. 40 76 55 46

E-mail: birthe.gottlieb@get2net.dk

Lis Østergaard

Sekretær

Tlf. 61 61 42 09

E-mail: lis4549@gmail.com

Alice Ogstrup

Bestyrelsesmedlem

Tlf. 28 26 24 11

E-mail: alice.ogstrup@gmail.com

Tove Meinicke

Bestyrelsesmedlem

Tlf. 86 94 87 94

E-mail: meinicke@live.dk

Helle Karlsson

Bestyrelsesmedlem

Tlf. 30 64 00 24

E-mail: h.karlsson.viby@gmail.com 

Dorte Søndergaard

Bestyrelsesmedlem

Telf.: 60 91 90 76

dorte.s@stofanet.dk

Ellen Haugaard

Suppleant

Tlf. 26 59 54 93

E-mail: nielsenhaugaard@gmail.com

Helle Kaare

Suppleant

Tlf. 28 11 12 23

E-mail: helle0412@gmail.com

opdateret oktober 2018

Drop på fairway ved bold mistet eller Out of Bounds

Lokal regel E-5

Denne lokalregel er ikke gældende på vores bane.

Så husk en provisorisk bold, hvis I er det mindste i tivivl om i kan finde jeres bold, eller hvis der er en chance for at den at mistet Out Of Bounds.